Revolut – najlepsze konto bankowe do płatności cyfrowych i nie tylko

biznes

Revolut to nowa firma świadcząca usługi finansowe, która zmienia sposób, w jaki zarządzamy naszymi pieniędzmi. Revolut oferuje nowy sposób zarządzania pieniędzmi i zapewnia najlepszy możliwy stosunek jakości do ceny. Revolut sprawia, że bankowość staje się prostsza i łatwiejsza dla każdego.

Dlaczego warto korzystać z Revolut?

Revolut to firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii, która została założona przez Nikołaj Storonski i Vlad Yatsenko w 2015 roku. Jest to platforma bankowości internetowej, która umożliwia wysyłanie pieniędzy na skalę międzynarodową za pośrednictwem Internetu.

Usługa ta działa bardzo dobrze jako mobilny portfel. Możesz wysyłać pieniądze do swoich przyjaciół, rodziny, a nawet nieznajomych w krajach takich jak Francja, Niemcy i Hiszpania i innych.

Możesz otrzymać też zwrot gotówki podczas zakupów online, płacić telefonem w sklepach fizycznych oraz używać wybranej karty kredytowej w każdym punkcie sprzedaży na całym świecie. Dzięki Revolut możesz oszczędzać na wszystkim, co kupujesz i zarabiać na wszystkim, co wydajesz.

Revolut to platforma kryptowalutowa, która ułatwia także każdemu inwestowanie w kryptowaluty. Dzięki prostemu i łatwemu procesowi rejestracji możesz od razu zacząć inwestować w kryptowaluty.

Jak oszczędzać pieniądze z Revolut?

Dzięki Revolut możesz otrzymać bezpłatną kartę kredytową i od razu zacząć z niej korzystać. Wszystko, czego potrzebujesz, to smartfon lub tablet i połączenie z Internetem.

Revolut to cyfrowy system wymiany walut i płatności. Oferuje konkurencyjne stawki za przelewy zarówno międzynarodowe, jak i krajowe.

Dzięki Revolut możesz również uzyskać do 3% cashback za zakupy w ponad 200 krajach.

A tutaj opisujemy, jak przygotować się na kryzys finansowy.

Dlaczego uważamy, że Revolut jest najlepszym bankiem dla Ciebie?

Revolut jest najszybciej rozwijającym się bankiem cyfrowym w Wielkiej Brytanii, z dziesiątkami milionów użytkowników. Oprócz tradycyjnych, bezpłatnych usług bankowych, Revolut oferuje również produkty ubezpieczeniowe, inwestycyjne, karty kredytowe i usługi związane z kryptowalutami.