Sukienka… w męskim stylu?

Jaka sukienkaJaka sukienka

Pośród wielu ludzi, którzy żyją modą, śledzą najnowsze trendy z wypiekami twarzy, szukają inspiracji na pokazach największych  projektantów, istnieje też pewien odsetek osób, które wyraźnie sprzeciwiają się tej tendencji, i jakby na przekór tendencjom istniejącym w społeczeństwie, pragną być zupełnie nie na czasie jeśli chodzi o ubiór. Podkreślają tym samym swoją indywidualność i sprzeciw dla podążania za mainstreamem. Nie widzą siebie jako kupujących ubrania w tych samych, popularnych sklepach i wybierających fasony, które obecnie są lansowane w mediach.
W podkreślaniu swojego alternatywnego stylu czasem osoby te popadają w przesadę, jednak można zauważyć też prawdziwe perełki wśród ich stylizacji.

Ciekawym kierunkiem jest na przykład kobieca tendencja do noszenia się na dandysa. To styl, z którego raz na jakiś czas chętnie czerpią gwiazdy i celebrytki, ponieważ nic tak nie zwraca uwagi, jak wyróżniająca się spośród ultra kobiecych kreacji, stylizacja na… chłopca. Kiedy wszyscy zakładają sukienki, taka kobieta ma na sobie dobrze skrojony garnitur. Czy warto czerpać z tej mody w codziennym życiu? Czemu nie, szczególnie jeśli postawimy na pewne elementy tego stylu, nie zanurzając się w nim jednak od stop do głów. Aby wprowadzić do swojej szafy powiew męskości, zadbajmy o to, by pojawiły się w niej eleganckie spodnie i nieco dłuższy żakiet. Do tego możemy dobrać sznurowane trzewiki. Kamizelka noszona na białą koszulę pozwoli uzyskać elegancki efekt, a mniej dopasowana, oficjalna sukienka z kołnierzem może służyć za odpowiedni strój do pracy czy na spotkanie. Warto poszukać takich rzeczy w mniej znanych sklepach lub u młodych polskich projektantów. 

Be the first to comment on "Sukienka… w męskim stylu?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*