Najmodniejsze wzory sukienek i płaszczy

SukienkaSukienka

Modne osoby, które dbają o to by ich strój był jak najbardziej na czasie, stawiają nie tylko na fason zgodny z trendami, ale równie duża wagę przykładają także do wzoru swoich ubrań. Wzór i kolor często zauważamy jako pierwsze i to właśnie one przede wszystkim decydują o tym, jakie wrażenie robimy na obserwujących nas osobach.

Jakie są więc wzory, które na pewno przyciągną spojrzenia wszystkich i co noszą gwiazdy? Warto postawić na takie, które nigdy nie się nie zestarzeją. Koszule czy sukienki w kratkę, w zależności od ich szycia, mogą dodać nam młodzieńczości, luzu, natomiast biało-czarna pepitka – szyku i elegancji. Wzory w groszki, różnej wielkości i barw uważane są za wyznacznik stylu retro, jednak nawet  ich niewielki dodatek sprawi, że będziemy wyglądać kobieco i romantycznie. Paski, w zależności od swojego ułożenia na ubraniu, potrafią świetnie modelować sylwetkę – tu dodać, tam ująć, to podkreślić… Nie bójmy się wzorów, ale też umiejętnie je łączmy, chyba że zależy nam na krzykliwym efekcie.

Nadchodzącej jesieni i zimy w modzie dominować będą jednak kratki, obecne zarówno na płaszczach, spodniach jak i na sukienkach. Praktycznie we wszystkich nowych kolekcjach można znaleźć ubrania w drobną pepitkę, jak i w sporych rozmiarów kratę. Na początek coś klasycznego – czyli biało- czarna, drobna pepitka. Wzór wylansowała ikona mody i stylu, czyli Coco Chanel, i od tamtych czasów zaliczany jest on do klasyki mody, nieustannie ciesząc się zainteresowaniem i pojawiając na każdego rodzaju ubiorach i dodatkach. Ten wzór doskonale sprawdza się również na wełnianych płaszczach. Kratka obecnie powinna być wyrazista i zwracająca uwagę. W kratkę mogą być także wełniane płaszcze budrysówki i trencze, a także sukienki. Jeżeli na przykład taka wełniana zimowa sukienka zostanie połączona ze skórzanymi elementami, to na pewno uzyskamy bardzo modny efekt.

Be the first to comment on "Najmodniejsze wzory sukienek i płaszczy"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*